מחפשים רופא שיניים מומחה?

לעיתים, שן עלולה להיפגע כל כך מפציעה, מחלה, זיהום או ריקבון, שיש לעקור אותה. בנוסף, שיניים בוגרות עשויות להיות צפופות ועקירצ שיניים היא חלק הכרחי בתהליך היישור.

במרפאתו של ד"ר גיא בר משה, רופאי השיניים המנוסים שלנו כשירים לעקור שיניים בבטחה ולספק את הטיפול האחורי הנחוץ לך בכדי להתאושש לתפקוד מלא וחיוך יפה. כדי להימנע מסיבוכים העלולים לפגוע בהחלמתך, חשוב לעקוב אחר כל ההוראות לאחר הטיפול.

רופא שיניים בנס ציונה

רופא שיניים בנס ציונה ידריך אתכם להתנהגות נכונה גם לאחר העקירה, רופא בעל יחס אישי, מסביר פנים, נינוח ומקצועי שיסייעלכם לעבור את התהליך שלעיתים מלחיץ ללא כל בעיה, ואפילו ברוגע

אחרי היום הראשון

לאחר תקופת הריפוי הראשונית של 24 שעות, תוכלו לחדש בהדרגה פעילויות רגילות. ניתן לשטוף את הפה בעדינות עם תמיסת מים מלוחים (8 עוז מים חמים, ½ כפית מלח) ולהבריש ולהשתמש בחוט דנטלי כרגיל, בזהירות להימנע מהשקע הפתוח.

תרצה להיצמד למאכלים רכים למספר ימים, כמו ג'ל-או, מרק, פודינג, יוגורט, פירה, ביצה מקושקשת, וכן הלאה. כאשר השקע שלך מחלים, אתה יכול להמשיך בתפריט הרגיל, אך הימנע ממאכלים קשים העלולים לפגוע בשקע שלך ולעכב את הריפוי, לפחות עד להחלמתך המלאה.

תקופת ההחלמה היא בדרך כלל רק כמה ימים, אם כי זה יכול לקחת עד שבועיים עד להחלמה מלאה מהמיצוי. אם יש לך תסמינים יוצאי דופן שיכולים להיות סימן לזיהום או משהו חמור יותר, עליך לפנות מייד למשרדנו. הסימפטומים יכולים לכלול:

 

רוק אדום צפוי במשך 24 השעות הראשונות, אולם דימום נרחב לא אמור להתרחש. אם אמור להופיע דימום כזה, יש להפעיל לחץ יציב עם גזה לחה או שקית תה לחה על האזור למשך 20 דקות.