קרדיט תמונה unlimphotos.com

אנשים רבים מנסים לבטח את השיניים שלהם, ולהעניק לעצמם שקט נפשי בכל הנוגע להחזרים, הוצאות וטיפולים שונים. אותם אנשים רוצים לרכוש לעצמם ביטוח שיניים וגם כתב שירות, אך רובם לא יודעים שמדובר על שני דברים נפרדים לחלוטין שאינם משלימים אחד את השני אלא מקבילים אחד לשני. אם אתם נמנים עם אותם אנשים וכבר מבולבלים לחלוטין מכל ההגדרות והמושגים, טוב שהגעתם אליו כדי להבין מהו ביטוח שיניים ומהו כתב שירות, כדי שתוכלו לעשות את הבחירה הטובה ביותר עבור עצמכם.

ביטוח שיניים – היכרות

כשמדברים היום על ביטוח שיניים מדברים על אחד מהביטוחים היקרים ביותר שיש. תחילה כלל לא היה קיים דבר כזה, ביטוח שיניים, והוא היה מאז ומתמיד חלק נפרד לחלוטין מביטוח הבריאות שהייתם רוכשים דרך קופות החולים או דרך חברות הביטוח השונות. עם השנים הובן שגם ביטוח שיניים צריך להיות כחלק מהאפשרויות המוצעות לציבור, ויותר ויותר חברות ביטוח צירפו ביטוח שיניים לשורותיהן.

ביטוח שיניים הוצע תחילה גם לחברי ועדים או ארגונים שונים, ועם הזמן גם אנשים פרטיים התחילו לקבל את האפשרות לרכוש אותו. אז מה הבעיה? ובכן, הוא עלה בעבר ועולה בהווה הרבה מאוד כסף. לכן, אנשים רבים נמנעו מרכישת ביטוח שיניים, או ביטלו אותו לאור התשלומים הגבוהים.

כתב שירות לרפואת שיניים – היכרות

לעומת זאת, כשמסתכלים היום על כתב שירות לרפואת שיניים מדברים על עולם אחר לחלוטין. יותר ויותר חברות רפואיות פרטיות מציעות היום כתב שירות לרפואת שיניים שחולש על טיפולים רבים בתחום, מביא איתו מחירים הוגנים, וכן משלב את קבלת השירותים בפועל. מכאן נוצר מצב שבהצטרפות לכתב שירות לרפואת שיניים אתם מקבלים את החבילה הכוללת, ונהנים במקביל גם ממחירים טובים והוגנים, שירותים מיידיים וטיפולים מקצועיים מהשורה הראשונה.

אז מה בעצם ההבדל בין ביטוח שיניים לבין כתב שירות?

מעבר למחירים השונים ומעבר להיקף הביטוח או כתב השירות, קיים עוד הבדל אחד גדול ומשמעותי ביותר בין ביטוח שיניים לבין כתב שירות – הנוחות. כשאתם רוכשים ביטוח שיניים אתם רוכשים אותו מחברות ביטוח, שאינן מעניקות את טיפולי השיניים בפועל, כך שלמעשה אתם מתנהלים מול שני גופים במקביל – חברת הביטוח ובמקביל מרפאות השיניים.

לעומת זאת, כשאתם מצטרפים כמנויים לכתב שירות שיניים אתם מתנהלים אך ורק מול גוף אחד, שדרכו אתם רוכשים את המנוי וממנו אתם מקבלים את הטיפולים בפועל. צרו קשר עם חברת MyDoctor ותוכלו להנות מכתב שירות מעולה!