יישור שיניים לינגואלי

אולי זה נשמע משונה, אבל לא רק בוטוקס או הרמת עפעפים נחשבים לטיפולים קוסמטיים מבוקשים ביותר אלא גם טיפולי שיניים. יישור שיניים לינגואלי נחשב לאחד מהטיפולים המבוקשים ביותר היות והוא מקנה מראה יפה.

היום שכל הטכנולוגיות מוצעות לנו, קצת קשה להאמין שפעם ג'ורג וושינגטון  נשיאה הראשון של ארצות הברית התהלך עם שן אחת. וושינגטון לא ממש חייך הרבה והיום כבר ידוע לכולם למה.

מהו  גשר לינגואלי

אם פעם נשיאה הראשון של ארצות הברית ג'ורג וושינגטון נאלץ להסתובב עם שן אחת בלבד' הרי כיום כבר אין צורך להתהלך עם שן אחת ולהתבייש אלא אפשר לבצע הליך יישור שיניים וכך להרגיש טוב יותר. מהו גשר לינגואלי? גשר לינגואלי מתייחס לשיטת טיפול בה הכתרים מחוברים לחלק הפנימי

למראה עיניים נראה כי גשר לינגואלי דומה לגרסה הישנה של גשר לשיניים, אך למעשה הוא מורכב בחלקו הפנימי של הפה, מה שהופך אותו לבלתי נראה. העובדה כי מדובר בפטנט שאינו נראה הפכה את המוצר ללהיט בקרב מבוגרים וצעירים כאחד.

טיפול זה מאפשר לכם לטפל בשיניים ללא המבוכה הנלווית בדרך כלל לטיפולי השיניים כזאת המאלצת אתכם להישאר בבית עד יעבור הזעם. בדומה לגשר המסורתי גם הגשר הלינגואלי בנוי מאותם חומרים ובעל תפקוד זהה. כאמור, יתרונו המרכזי בא לידי ביטוי בכך שהוא נסתר מעיני אנשים ולמעשה הוא בלתי נראה.

גשר בשיניים – האם מתאים לכולם?

תחום רפואת השיניים אינו קופא על שמריו אלא מתחדש לעיתים קרובות ומציע פתרונות שונים שלא היו קודם לכן. גשר מסוג זה מהווה את הטרנד החם בקרב אנשים המגיעים לטיפול במרפאה ליישור שיניים אך לצד ההתרגשות יש צורך לערוך אבחון מקדים.

בדיוק כפי שכלה  לא בוחרת את שמלת הכלה הראשונה שהיא רואה בלי למדוד, כך כך מטופלים המגיעים למרפאת שיניים לצורך יישור שיניים צריכים לבדוק האם השיטה מתאימה להם ולעבור אבחון על ידי מומחה אורתודונטיה. לרוב המועמדים הם אנשים בוגרים שעברו את גיל 30 וצעירים  בגיל העשרה. רק לאחר בדיקה של מומחה אורתודנטיה ניתן לראות האם מדובר בטיפול מתאים.