ניתוח אף מקצועי

האף שלך בידיים טובות!

כל מי שמחליט ללכת על ניתוח אף, מחפש את המנתח המתאים עבורו. הוא יודע שעליו לחפש מנתח מומחה שיש לו בקיאות בנושא של ניתוחי אף, עם ידע בכל הכירורגיה הפלסטית. כי ניתוח אף מקצועי לא עושים בידי רופא חובבני אלא אך ורק בידי גורמים מנוסים בלבד.

מה זה ניתוח אף מקצועי?

ניתוח פלסטי באף נעשה בידי מנתח שבחן את המטופל מכל ההבטים ושקל את כל השיקולים האפשריים. פירושו של דבר הן בצד האסטטי והן בצד הרפואי של הענין. ניתוח אף מקצועי מסוגל לתת למטופל הדמיה של מראה האף הסופי כדי שהוא יבין מה יתבצע במהלך הניתוח ואיך יראה התוצאה הסופית.

ניתוח אף מקצועי יכול לקחת בחשבון את כל הצדדים, ולהבין איך לבצע את הניתוח הכי טוב. מה מתאים למטופל בהתאם למבנה הפנים שלו, מה הצורה הנכונה של שיקום האף, ואיך הכי נכון לעשות את זה במקום המיועד.

התאוששות מן הניתוח

ניתוח אף מקצועי אמור לסייע למטופל להתאושש בקלות ולעזור לו במקרה של זיהום או בצקת. רופא מיומן יודע להמליץ על דרכי התאוששות מהירה ועל חזרה לחיי שגרה. לפעמים סובל המטופל מדימום חזק והוא צריך לקבל הדרכה נכונה, לפעמים קשה לו עם מראה האף החדש ויש לסייע לו להחלים. אם מבצעים את הניתוח אצל רופא מומחה ומקצועי מקבלים ליווי והדרכה ספציפית גם בימים שאחרי הניתוח, החשובים כל כך.

תוצאות של ניתוח אף מקצועי

בביצוע ניתוח אף מקצועי מונעים שרשרת של בעיות שעלולות לצוץ עקב פעולות לא מנוסות. רופא שאינו מיומן עלול לפגוע באף בצורה דרסטית עד לסיכון בריאותי, אצל לא מעט אנשים נפגעה מערכת הנשימה, נצפתה עליה בנחירות וחלק אף התחילו לפתח נזלת כרונית אחרי שבצעו ניתוח אף לא מבוקר. אצל אנשים אחרים, הניתוח לא הצליח והאף קיבל מראה עוד יותר גרוע, עד כדי כך שהיה צורך לבצע ניתוח נוסף מתקן.
כל זה קורה כאשר הניתוח נעשה בצורה לא מקצועית, כי אצל מנתח מומחה הסיכון הוא מזערי.
אל תוותרו על ניתוח אף מקצועי, כי בלי זה לא מנתחים!